Alle berichten van Koen van Dijk

De laatste avond van Kersenbloesem 2018

Het seizoen Kersenbloesem 2018 zit er op. Nu nog de Marathon van a.s. weekend en dan rust tot 5 september, dan gaan de stenen weer kletteren.
Het was spannend deze laatste avond. Met de vier koplopers aan tafel 1.
Patricia, Jennemiek, Peter en Janet mochten met elkaar de strijd aangaan om de eerste plaats. De verschillen tussen de eerste drie waren niet erg groot en makkelijk te compenseren. Maar met een resultaat van alle vier nog in de plus hielden ze elkaar nog aardig in evenwicht. Peter was de tafelwinnaar, maar was dat genoeg voor de seizoensoverwinning?
De avondwinnaar zat in de andere hoek van de speelzaal aan tafel 5. Jelte werd het slachtoffer van zijn dadendrang en mocht, met een score van -7990 de troostdraak tot 5 september thuis gaan koesteren.
Koen ging met een score van 13620 punten als avondwinnaar over de streep.
De seizoensdraak mocht met Patricia mee die nog net Peter achter zich wist te houden 33.690 punten waren genoeg om deze trofee te bemachtigen.

Avonduitslag en eindstand:

Misschien zien we jullie op de Marathon en anders tot 5 september in Lopes Dias.

Koen van Dijk

De voorlaatste speelavond

Het was een gezellige avond, Jennemiek en Janet hadden de honneurs van uw wedstrijdleider overgenomen en alvast vier tafels ingericht voor een gezellige speelavond.
De fiches worden getrokken en dan komen er toch nog twee extra spelers aanwandelen. dus alle fiches weer inleveren, een tafel erbij maken, we spelen op twee tafels van drie en drie tafels van vier.
Opnieuw de fiches trekken, en dan klinkt het startsein, “gezellige avond”.
En dat werd het ook, er werd veel gelachen, foutjes werden makkelijk vergeven en het resultaat was dat er een avond verliezer was van “maar” -4080 punten. en een winnaar van wel “12030” punten. Geen hoogte en diepte punten in onze spelstatistieken. Janet mocht de mooie albasten draak mee naar huis nemen, en Paulien het zielige troostdraakje.
Op woensdagavond 27 juni 2018 sluiten we dit seizoen af en gaan we met zomerreces tot 5 september 2018.
De laatste avond spelen de vier koplopers, Patricia, Jennemiek, Peter en Janet aan tafel 1. de rest loot gewoon een tafel.

Hier kunt u de volledige uitslag en de stand terugvinden

Zo gewonnen, zo geronnen

Veertien dagen geleden was Joost van Doorn de eervolle winnaar van de albasten avondtrofee. Trots kwam hij aan het begin van deze avond de trofee weer inleveren. Hij zou hem graag nog veertien dagen thuis hebben. Even later komt Jenneke Kragt met de troostdraak terug met de mededeling dat zij hem voorlopig niet meer thuis hoeft te hebben.
Voor Jenneke kwam haar verzoek goed uit. Zij kon zonder draak naar huis toe. Joost mocht echter wel een draakje meenemen, de door Jenneke ingeleverde troostdraak mocht in huize “van Doorn” gaan bivakkeren.
Met -5230 punten was Joost veruit de grootste verliezer van deze avond. Patricia scoorde 16.010 punten aan dezelfde drietafel als Joost met onder anderen Dertien wezen op Oost.
De albasten trofee logeert dus een tijdje in Bussum.

De volledige uitslag:

de tussenstand van 17 mei 2018

De derde ronde

Op 2 mei 2018 speelden 18 leden van ons genootschap de derde ronde van het kersenbloesem seizoen. Er werd veel gelachen. Buiten druilde de regen zoetjes naar beneden, maar wij zaten heerlijk droog. Joost had ter gelegenheid van de mei vakantie Aniek mee getroond naar Lopes Dias. Dat kwam goed uit want een aantal leden had laten weten deze week van een voorjaar getint vakantiemoment te gaan genieten.
En zo kon het zijn dat aan het einde van de avond de albasten draak mee ging naar Huizen en nu veertien dagen in huize van Doorne mag bivakkeren. Joost was de gelukkige winnaar.
Aniek werd in de strijd om de laatste plaats voorbij gestreefd door Jenneke Kragt die met het Troostdraakje richting Laren vertrok.

Avonduitslag

Stand Kersenbloesem 2018

Een warme avond

18 april 2018, het weer is aardig van slag, de hele dag is het zomers-warm geweest en ook in de avond uren ligt de temperatuur nog boven de 20 graden.
In Lopes Dias gaan de ramen open. Helaas kunnen we de tafels niet buiten zetten zodat we wel binnen moeten spelen.
Na een ingelast spoedoverleg van 15 minuten, trekken we onze lootjes. Met 19 spelers is er 1 tafel van drie spelers.
Om 10 minuten voor tien klinkt het signaal “Laatste ronde” waardoor de op dat moment lopende ronde afgemaakt mag worden maar geen nieuwe ronde meer kan worden begonnen.
Om kwart over tien kennen we de Uitslag. Marcel mag met de avonddraak naar huis, en het troost draakje gaat naar Jennemiek, de winnaar van de vorige keer.

De Avond uitslag

de stand in het seizoen

Eerste speelavond van het Kersenbloesem seizoen

In het mooie verhaal van Jeroen Meijer (Bamboe acht) over de Wong van het Witte Draak toernooi kan Jennemiek van Gestel zich waarschijnlijk zeer goed vinden.
Op 4 april 2018 had zij die Wong volledig op haar schouder en besloot de avond met 18.550 punten. (Twee onregelmatige limieten en een spel van 2000 pnt op oost) Weliswaar nog geen avond record maar voorwaar een mooie score die goed genoeg is voor de avondprijs.
Dit ging te koste van onze teruggekeerde Hans van der Poel die weer een avond mee kwam spelen. Hij verliet het wijkcentrum met een negatieve score van -6.440.
Het was weer erg gezellig en we hebben het seizoen een goede start gegeven.

Zie hier de scores.

Witte Draak Toernooi, Hilversum

Toernooiverslag Witte Draak NTS-Toernooi, Hilversum 24 maart 2018

Zaterdag 24 maart, de eerste zaterdag van de lente: Het Witte Draak Toernooi in Hilversum met 52 deelnemers een groot succes. Dit jaar een nieuwe locatie: wijkcentrum Lopes Dias. Het bleek een goede keus te zijn geweest: prima verzorgd, uitstekende lunch, ruime zaal en lekker dat de lunch in een andere ruimte was.
Spannende tussenstanden, waarbij iedere rondenwinnaar een gelukspoppetje uitgereikt kreeg. Na vier ronden waren de winnaars bekend:
Op de eerste plaats: Jeroen Meijer met 19.604 punten.
Op de tweede plaats Sandra van der Berkt met 11.660 punten en
op de derde plaats Eileen Kruize met 10966 punten.
Een goede start voor wie ook aan de andere NTS-toernooien deel zal nemen.

De glorieuze winnaars, Sandra, Jeroen en Eileen.

 

Uitslag Witte Draak Toernooi 2018

Foto’s 2018

EindclasseringNaam spelerEindtotaalronde 1ronde 2ronde 3ronde 4
1Jeroen Meijer19604913255008324140
2Sandra van der Berkt11660187277564056-2024
3Eileen Kruize1096613014-30761618-590
4Janet Visser102205287964-14363164
5Hans van der Poel9952-16818267578716
6Jan Keevel9666784-2349772-656
7Harry Kal891460082434-19522424
8Jelle Duinsbergen813866-197475782468
9Marcel Tjon-A-Sam68384916-31445944472
10Anton Kösters528414442792-8761924
11Dennis Bruggink4499-24710564100-410
12Jit Bertelink4362113415942170-536
13Ingrid Houtepen4046-315271261384-1312
14Anja Buurman3486-188251101600-1342
15Patricia Schilte3172-1806964-924-2688
16Onno Kiviet1990-331633305281448
17Eric-Jan Hartstra1825-953-77216741876
18Jenneke Kragt14843840-1758-1548950
19Wil Meijer-Kal13621862-1920-8402260
20Herman van den Berg1183-853946-7741864
21Tommy Tjong1144-180-23003684-60
22Dennis Boekstaaf8382004464-712-918
23Ria Rep402-4141078318-580
24Annemie Verhoeven92-654-2448-2243418
25Gerrit Kragt36-438358-10521168
26Caroline van Warmerdam-250-954-90-10341828
27Jelte Rep-878598-23982712-1790
28Koos van Praag-1573-224134-1406-77
29Paul Dekema-2226-1222-147628444
30Colette Wabeke-3404-990-134-652-1628
31Charlotte Tielrooij-3407-529-608-1616-654
32Gert van der Vegt-3549-810-802-826-1111
33Jacqueline Honing-3860-36861490-1012-652
34Peter den Hartog-3868842-3026-2418734
35Gerard de Bie-3954-47581170432-798
36Joost van Doorne-4174-2118-1572-384-100
37Jellie van der Veen-42721086-3732-1610-16
38Rene Swetter-4316-2760-2150478116
39Wim Steur-5142-366-1132-1716-1928
40Albert de Bakker-514268-1230-3266-714
41Wilma Engelsma-54081576-328-4198-2458
42Wobbe Kijlstra-5534-684-636-1584-2630
43Sigrid Dekema-5678-60-4366952-2204
44Dirk Dekema-5696-364092-35261378
45Pauline Brouwer-5760-1134-2380-632-1614
46Ada Buisman-6270-1396-3560-33582044
47Karl van 't Hazeveld-6286-5546-1124-6941078
48Kees Buisman-6626-1388-4400-316-522
49Simone Davis-6767-37822868-4420-1433
50Leonie Steur-7330-11481120-4914-2388
51André Rijnders-750768-6272988-2291
52Annemiek Rabs-12286-1210-4130-3156-3790