Maandelijks archief: maart 2018

Witte Draak Toernooi, Hilversum

Toernooiverslag Witte Draak NTS-Toernooi, Hilversum 24 maart 2018

Zaterdag 24 maart, de eerste zaterdag van de lente: Het Witte Draak Toernooi in Hilversum met 52 deelnemers een groot succes. Dit jaar een nieuwe locatie: wijkcentrum Lopes Dias. Het bleek een goede keus te zijn geweest: prima verzorgd, uitstekende lunch, ruime zaal en lekker dat de lunch in een andere ruimte was.
Spannende tussenstanden, waarbij iedere rondenwinnaar een gelukspoppetje uitgereikt kreeg. Na vier ronden waren de winnaars bekend:
Op de eerste plaats: Jeroen Meijer met 19.604 punten.
Op de tweede plaats Sandra van der Berkt met 11.660 punten en
op de derde plaats Eileen Kruize met 10966 punten.
Een goede start voor wie ook aan de andere NTS-toernooien deel zal nemen.

De glorieuze winnaars, Sandra, Jeroen en Eileen.

 

Uitslag Witte Draak Toernooi 2018

Foto’s 2018

EindclasseringNaam spelerEindtotaalronde 1ronde 2ronde 3ronde 4
1Jeroen Meijer19604913255008324140
2Sandra van der Berkt11660187277564056-2024
3Eileen Kruize1096613014-30761618-590
4Janet Visser102205287964-14363164
5Hans van der Poel9952-16818267578716
6Jan Keevel9666784-2349772-656
7Harry Kal891460082434-19522424
8Jelle Duinsbergen813866-197475782468
9Marcel Tjon-A-Sam68384916-31445944472
10Anton Kösters528414442792-8761924
11Dennis Bruggink4499-24710564100-410
12Jit Bertelink4362113415942170-536
13Ingrid Houtepen4046-315271261384-1312
14Anja Buurman3486-188251101600-1342
15Patricia Schilte3172-1806964-924-2688
16Onno Kiviet1990-331633305281448
17Eric-Jan Hartstra1825-953-77216741876
18Jenneke Kragt14843840-1758-1548950
19Wil Meijer-Kal13621862-1920-8402260
20Herman van den Berg1183-853946-7741864
21Tommy Tjong1144-180-23003684-60
22Dennis Boekstaaf8382004464-712-918
23Ria Rep402-4141078318-580
24Annemie Verhoeven92-654-2448-2243418
25Gerrit Kragt36-438358-10521168
26Caroline van Warmerdam-250-954-90-10341828
27Jelte Rep-878598-23982712-1790
28Koos van Praag-1573-224134-1406-77
29Paul Dekema-2226-1222-147628444
30Colette Wabeke-3404-990-134-652-1628
31Charlotte Tielrooij-3407-529-608-1616-654
32Gert van der Vegt-3549-810-802-826-1111
33Jacqueline Honing-3860-36861490-1012-652
34Peter den Hartog-3868842-3026-2418734
35Gerard de Bie-3954-47581170432-798
36Joost van Doorne-4174-2118-1572-384-100
37Jellie van der Veen-42721086-3732-1610-16
38Rene Swetter-4316-2760-2150478116
39Wim Steur-5142-366-1132-1716-1928
40Albert de Bakker-514268-1230-3266-714
41Wilma Engelsma-54081576-328-4198-2458
42Wobbe Kijlstra-5534-684-636-1584-2630
43Sigrid Dekema-5678-60-4366952-2204
44Dirk Dekema-5696-364092-35261378
45Pauline Brouwer-5760-1134-2380-632-1614
46Ada Buisman-6270-1396-3560-33582044
47Karl van 't Hazeveld-6286-5546-1124-6941078
48Kees Buisman-6626-1388-4400-316-522
49Simone Davis-6767-37822868-4420-1433
50Leonie Steur-7330-11481120-4914-2388
51André Rijnders-750768-6272988-2291
52Annemiek Rabs-12286-1210-4130-3156-3790

De Grote Groene Draak is voor Jennemiek

De laatste avond van het Bamboe seizoen en de laatste avond voor het Grote Witte Draak Toernooi.  We hebben voor het toernooi 52 spelers en twee reserves, dat moet wel goed gaan.

Terug naar deze speelavond.
Aan tafel 1 speelden de vier koplopers tegen elkaar. Ze gaven elkaar weinig cadeau en speelden sterk. Jennemiek wist met een Drakenslang op Oost haar score met 6000 punten op te krikken. Hoe zeer de andere spelers ook hun best deden, hier konden ze niet tegen op en op het einde van de avond ging Jennemiek met 12070 punten van tafel. Hiermee was zij echter niet de avondwinnaar, dat was Wim Steur met 12430 punten.  Hij kon het albasten Draakje in ontvangst nemen. Jennemiek ontving de Seizoensdraak. Met een seizoensscore van 35170. was zij de terechte winnaar.
Joost kreeg het Troostdraakje voor de grootste negatieve score. Hij sloot de avond af met -6530 punten.

Wij hopen jullie allemaal a.s. zaterdag te zien op het fameuze Witte Draak toernooi.

De voorlaatste avond

De voorlaatste avond van het Bamboe seizoen 2018
Op de speelavond van de Groenen in Lopes Dias komt Marcel binnen met de seizoens-wisseltrofee. “De Onbreekbare Grote Draak” .  Volgende keer 21 maart heeft hij verplichtingen in een stemlokaal, hij kan dus niet op de laatste avond van het seizoen aanwezig zijn. Gelet zijn positie in de middelste regionen van de ranglijst en het feit dat hij de laatste keer niet meespeelt zal de Draak dus in andere handen overgaan.

De top 4 van de ranglijst gaat op 21 maart aan tafel 1 strijden on deze prachtige trofee. Wie het zijn vind je hier.

De winnaar van de avond was zonder enige twijfel Rene, die met een Groen spel op Oost al in het begin van de avond een solide basis legde.

De volledige uitslag vind je hier.